ENDÜSTTRİ 4.0-ÜRETİM SÜREÇLERİNİN İYİLEŞTİRİLMESİNDE SİMÜLASYONA DAYALI UYGULAMALI EĞİTİM

İş süreçlerinin modellenmesi ve mevcut iş süreçlerinin simülasyona dayalı iyileştirmesini kapsayan iki günlük bir eğitim programıdır.

Eğitim ücreti 1000 TL olup TR69 0006 2000 4610 0006 2943 17 IBAN no’lu hesaba yatırılacaktır.  "gurkan.koldas@simsoft.com.tr" e-posta adresinden bilgi alabilirsiniz. Eğitim 20 - 21 NİSAN 2017 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Merkez Yerleşkesi N-Blok düzenlenecektir. Kayıtlar "www.simovate.com" web adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Devamı için tıklayınız.

 

TÜNEL KALIPÇI

Amaç

Bu yeterlilik tünel kalıpçısının niteliklerinin belirlenmesi ve belgelendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Betonarme kalıpçılığı içerisinde tünel kalıp, panel kalıp ve geleneksel ahşap kalıpçılık uygulamaları yapılmaktadır. Tünel kalıp sistemi binaların döşeme ve duvarlarını büyük kalıp elemanları ile tek seferde döküldüğü yerinde dökme bir yapım sistemidir. Geleneksel yapım sistemlerine göre üretim hızı yüksek yapım süresi daha kısadır. Bu bakımdan tünel kalıpçısı mesleğinin kapsadığı bilgi, beceri ve davranışlarının tanımlanması amaçlanmıştır.

Devamı için tıklayınız.